Toilet Training Babybus

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46 MB
  • Version 4.24
  • Dil İngilizce
  • Firma BabyBus
Küçük yaş çocuklarına uygun olarak hazırlanan bu mükemmel oyunu siz de mutlaka indirmelisiniz.

 Çağımızda artık teknoloji aletlerini kullanmanın yaşı oldukça düştü. Şu anda 2 yaşındaki minik bebekler bile teknolojik aletlerle ilgileniyorlar. Bu durum göz önüne alınarak bu oyun tasarlandı. Onların ilgisini olumlu yönlendirmek yetişkinlerin görevidir. Bu oyunun içeriği özellikle 2-5 yaş arasındaki çocukları ilgilendirmekte. Tuvalet eğitiminin verildiği bu oyunda çocuklara tüm hijyen kurallarının öğretilmesi amaçlanmıştır. Uzman çocuk gelişimciler tarafından hazırlanan bu oyun çocukların gelişimlerini olumlu yönde etkileyecektir.

 Tuvalet eğitimini almış çocuklar da bu oyunu oynayabilirler. Çünkü bu oyunda verilen bilgiler pek çok çocuğun tuvalet eğitimini doğru tamamlamasını sağlamakta. Tuvaletten sonra ellerin yıkanması, kurulanması da bu oyunun içine dahil. Pek çok özelliği bünyesinde barındıran bu oyun çocukların gelişimini desteklemede çok yardımcı olacak. Çocukların bu oyundan sıkılmamalarını sağlayacak müzikler de bulunmaktadır. Yüksek görünüm kalitesi ve sevimli ses efektleri sayesinde çocuklar bu oyuna daha kolay adapte olabilecek.

 Mükemmel özelliklere sahip bu oyunu siz de hemen indirebilirsiniz. Bu oyun sayesinde çocuklar pek çok temizlik kuralını daha kalıcı şekilde öğrenip uygulayabilirler. Bu yüzden bu programı siz de hemen indirin. Bunun için yapmanız gereken tek şey indir butonuna basmak. Kolay ve hızlı şekilde inen bu oyun sayesinde çocuklar artık çok daha temiz ve bilinçli hale gelecekeler. 

Daha Fazla Göster
Toilet Training Babybus indir